Жінка повідомила, що вже має духовний досвід і отримала необхідні знання для виконання обов'язків капелана. Нагадаємо, що Степан Тарабалка загинув 13 березня під час повітряного бою у небі над Житомиром.

Дивіться також Коли в Україну почнуть прибувати перші F-16: у Пентагоні дали чітку відповідь

"Хочу бути корисною"

Мати Степана Тарабалки, українського льотчика і Героя України, відомого як "Привид Києва", після його загибелі вступила до лав військових капеланів.

Після загибелі сина я зрозуміла, що основною опорою у цей час є присутність Божа у твоєму житті. Тому я ухвалила рішення долучитися до діяльності військових капеланів,
– зауважила Наталія Тарабалка.

Жінка розповіла, що отримала певний досвід та знання у капеланстві, адже хоче бути корисною не лише для своєї родини, а й для військових та ветеранів.

"Хочу донести важливість віри у Бога і відкритості у спілкуванні з Богом, попри наші складні обставини", – додала жінка.

Звернення Наталії Тарабалки: дивіться відео

Герой України Степан Тарабалка: що відомо

  • Степан Тарабалка – один з українських льотчиків, отримав прізвисько "Привид Києва" за свої бойові успіхи у повітрі на початку повномасштабного вторгнення Росії. Протягом першої доби війни він збив 6 ворожих літаків: Су-27, МіГ-29, 2 Су-35 та 2 Су-25.
  • Пізніше український ас, керуючи своїм МіГ-29, збільшив кількість знищених літаків противника до 40. Степан Тарабалка загинув у віці 29 років в небі над Житомиром. Тоді закордонні журналісти писали про можливу загибель "Привида Києва".
  • Льотчик був нагороджений посмертно званням Героя України та орденом "Золота Зірка". У нього залишилися батьки, дружина та син.