Причиною заборони в'їзду для Корольової та Шаріпова стали гастролі в окупованому Криму. Концерт останнього в Литві скасували. Він був запланованим на вечір 23 січня.

Цікаво "Я ворог": в Україну не впустили відомого блогера Мілохіна

На скільки гастролерам заборонили в'їзд

Наташа Корольова та Хабіб Шаріпов не зможуть в'їхати на територію Литви щонайменше до 21 січня 2027 року. Тобто потягом наступних 5 років вони нев'їзні.

Таке рішення ухвалив департамент міграції при МВС Литви за зверненням Сейму з нацбезпеки та оборони. Відповідне подання до МВС скерували голова Сейму Лаурінас Касчюнас та депутат Вітаутас Юозапайті.

За словами посадовців, організатори концертів повинні враховувати геополітичну ситуацію, перш ніж запрошувати когось виступати. Зокрема, Корольова та Шаріпов неодноразово виступали в окупованому Росією Криму.

Мабуть, ми за кілька хвилин від прямих військових дій проти наших друзів в Україні. Такі концерти – повне непорозуміння,
– підкреслив Касчюнас.

Наташі Корольовій заборонили в'їзд до України

  • Щонайменше до грудня 2022 року Наташі Корольовій заборонено в'їзд до України. Причин цьому кілька – виступи в окупованому Криму, підтримка очільника Кремля Путіна та членство в його партії "Єдина Росія".
  • Сама співачка, яка родом з Києва, категорично не погоджувалася з цим рішенням. У 2019 році вона скерувала звернення до президента Володимира Зеленського, щоб він скасував рішення СБУ, однак це їй не допомогло.