Про це заявив генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг в інтерв'ю ВВС.

Читайте також: За яких умов НАТО може втрутитися у конфлікт України та Росії

"НАТО ніколи не втручалося в демократичні або політичні процеси в Росії. Росія – наш сусід, ми хочемо поліпшити наші відносини. Ми поважаємо Росію, але шкодуємо, що вона дозволяє собі такі агресивні дії відносно сусідів, як в Україні", – зазначив генсек альянсу.

Він зауважив, що після закінчення холодної війни відносини між НАТО і Росією значно покращувалися.

І мені здається, такий варіант (приєднання РФ до НАТО – 24 Канал) досі можливий - навіть незважаючи на те, що зараз наші відносини непрості. Росія нікуди не зникне, а НАТО не хоче нової холодної війни і нової гонки озброєнь. Так що ми виступаємо за політичний діалог,
– заявив Столтенберг.

Нагадаємо, 25 вересня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зустрівся з головою МЗС РФ Сергієм Лавровим. Сторони обговорили "свої розбіжності, зокрема і щодо України".

Що таке НАТО?Військово-політичний блок, який об'єднує більшість країн Європи, США і Канади. Це "трансатлантичний форум" для проведення країнами-союзниками консультацій з будь-яких питань, що зачіпають життєво важливі інтереси його членів, включаючи події, здатні поставити під загрозу їхню безпеку. Однією з цілей НАТО є забезпечення стримування будь-якої форми агресії щодо території будь-якої держави-члена НАТО або захисту від неї. На сьогодні членами НАТО є 29 країн.