Про це йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури України.

Органами військових прокуратур продовжуються розпочаті у жовтні поточного року перевірки дотримання законодавства під час матеріально – технічного, речового, продовольчого, медичного та інших видів забезпечення військовослужбовців.

Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України таку перевірку, зокрема проведено в одній із військових частин Національної гвардії України.

За її результатами встановлено факт закупівлі упродовж липня-вересня 2014 року у комерційної структури черевиків у кількості 11,6 тис пар на загальну суму 4,2 млн грн, які згідно з висновками експертів не відповідають державним стандартам, виготовлені з неякісних матеріалів та не мають маркування,
— зазначається у повідомленні.

Також встановлено, що під час укладення договору комерційна структура представила ряд документів, що підтверджували якість взуття, у тому числі сертифікати відповідності, чим ввела в оману військовослужбовців Національної гвардії України.

Відомості щодо зазначеного кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою). Для проведення досудового розслідування кримінальне провадження передано за підслідністю до органів внутрішніх справ.

До слова, Військовою прокуратурою Центрального регіону також розслідується факт вивезення арсеналу зброї із зони проведення Антитеррористичної операції.