13 лютого, напередодні Дня закоханих – опера "Любовний напій" Доніцетті. Одну з головних партій (Белькоре) виконає запрошений соліст Маріїнського театру (Санкт-Петербург), Teatro Peal de Madrid (Мадрід), The Dallas Opera (Далас), The Israeli Opera (Тель-Авів), найперспективніший баритон сучасності – Андрій Бондаренко, який вже встиг підкорити серця київської публіки під час попереднього візиту до столиці (Євгеній Онєгін у однойменній опері Чайковського).

14 лютого – опера "Аїда" Верді. Радамес – Георгій Оніані, запрошений соліст багатьох оперних театрів світу. Він заявив про себе в Італії на сценах Ла Скала, театру Карло Феліче в Генуї, на оперному фестивалі Верді в Буссето і фестивалі в Равенні.

17 лютого, продовжуючи любовну тематику – опера "Норма" Білліні – вічна історія любовного "трикутника" та самопожертви в ім'я кохання, у якій також співатиме Георгій Оніані (Полліон).

21 лютого – опера "Травіата" Верді. У ролі Жоржа Жермона – баритон, соліст Opernhaus Zürich (Цюріхський оперний театр, Швейцарія) Валерій Мурга.

Мурга закінчив Національну музичну академію України ім. Чайковського (клас професора Віктор Куріна). Від педагога, який вивів на оперну сцену багатьох сучасних оперних виконавців, Валерій "успадкував" саме роль Жермона, яку Курін виконував ще у 1968 році.

24 лютого – історія трагічного кохання – опера "Кармен" Бізе, в якій Мурга виконає партію Ескамільо.

Читайте також: Анатолій Солов'яненко: У Національній опері я завжди стоятиму на варті прекрасного!