До вашої уваги найцікавіші висловлювання учасників дискусії.

Юрій Кармазін:

Україна має міняти свою оборонну стратегію, очевидно, що вона має більш тісно працювати з Північноатлантичним блоком.

Колосальні помилки були допущені на першому етапі, цій владі потрібно було здати Крим і вона його здала. Та політика, яка зараз проводиться, вона не є правильною.

Російська Федерація буде розвалюватися об’єктивно, але нам треба робити свою. Наприклад, показати кримчанам, що у нас краще.

У Росії рубль впав біля 20%, у нас гривня на 70 % рухнула, ми кажемо, що вони розвалюються, а ми при 70% живемо уже півроку. Раз ми йдемо у Європу, у нас має бути реформована банківська система, треба глибоке реформування.

Володимир Хоменко:

Наша держава здатна сама утримувати свою армію, у нас для цього є всі можливості.

На сьогоднішній день у нас окуповане українське село — безробіттям, безнадією, відсутністю перспективи. Нажаль, є стіна між державою та українським селом.

Росія не скоро розвалиться, а Крим можна повернути лише цивілізованим шляхом.

Гривня може бути зміцнена тоді, коли зупиниться відтік коштів, зароблених тут, у державі, в офшори.

Вікторія Сюмар:

Ми повернемо Крим після того, як розвалимо Росію.

Успішний приклад України стане початком заворушень і початком режиму в самій Росії.

Росія порушує світовий безпековий порядок і це може бути початком кінця Росії у тому разі, якщо нам вдасться зробити успішний проект Україна.

У країні, в якій війна, курс гривні втримувати дуже і дуже складно, і це проблема. Але для початку треба зупинити війну.

Олена Чимка:

Крим можна повернути тільки цивілізованим шляхом і тільки через міжнародні суди, і це можна було зробити та подати санкції уже давно.

Додамо, сьогодні, 14 жовтня, участь у дебатах візьмуть представники партії "Блоку Петра Порошенка", партії "Україна майбутнього", "Конгресу українських націоналістів" та Партії зелених.