До вашої уваги найцікавіші висловлювання учасників дискусії.

Єгор Соболєв:

Українська політика має полягати в спокійній силі, в тому, щоб справді збудувати всередині країни ефективну державу, яка буде мати Збройні сили, втім, використання цих Збройних сил має базуватися виключно на обороні нашої держави.

Ми маємо бути добрим сусідом і показувати світу, що ми сильні, але готові домовлятися й жити справді в добросусідстві з усіма країнами.

Для того, щоб українська родина спокійно засинала і прокидалась, потрібна ефективна, сильна держава з розвинутою економікою, потужні Збройні сили та потужний, сучасний, технологічний кордон із Росією.

Росія Путіна — реальна загроза України, незалежності нашої країни, і час це визнати та вибудувати відповідну військову доктрину.

Як тільки ми зупинимо корупцію та заберемо всіх "павуків" від українських підприємств, буде економічне зростання.

Українці не можуть постійно жити в кредит — потрібно творити власне виробництво.

Олег Ляшко:

Найбільша проблема для України — російська агресія, окупація Криму та війна, розв’язана на Донбасі. Тому сьогодні ми потребуємо підтримки європейської спільноти для того, щоб захистити наш суверенітет, нашу територіальну цілістність.

Позаблоковий статус — це помилка України, ми маємо бути членами НАТО і ЄС для того, щоб користуватися колективною системою безпеки.

Особливий статус Донбасу — це втрата фактично суверенітету України, а буферна зона повинна проходити на кордоні України і Росії, а інакше — це реалізація плану Путіна.

Оксана Андрієнко:

Україна як держава має відбутися не лише на території Європи, як європейська держава, а й як держава міжнародного рівня.

Людям, які прийдуть у парламент, потрібно створити низку законопроектів, які дозволять розвиватись нашому українському виробнику, прибрати всі корупційнні схеми, які є між державою і кінцевим споживачем — громадянином.

Жан Новосельцев:

Нейтральний статус України допоможе нам встати з колін, ми незалежні, але весь час стоїмо на колінах.

Україна стала майданчиком для вирішення відносин між Росією та Америкою, вони воюють до останнього українця.

Наша сила буде тоді, коли ми будемо єдині по-справжньому.

Росія для нас насамперед величезний ринок, за який боряться у всьому світі, відмовитися від нього тому, що хтось собі заробляє на цьому якісь політичні дивіденди — це по-дурному. Насамперед щоб щось будувати, потрібно зупинити війну.

Додамо, сьогодні, 23 жовтня, участь у дебатах візьмуть представники ВО "Батьківщина", "Блоку лівих сил", партій "Відродження" і "Єдина країна".