Пряма трансляція на
Останні випуски

Нацполіція призупинила роботу з додатком "Моя поліція", – розробники

- Читать новость на русском
"Моя поліція"
"Моя поліція"

У Дніпрі та 4 областях Національна поліція в односторонньому порядку припинила роботу з мобільним додатком "Моя поліція", що створений для комунікації між правоохоронцям і свідомими громадянами.

Як стало відомо редакції, вранці, 28 листопада, до управління служби 102 міста Дніпро, надійшло розпорядження припинити роботу з додатком "Моя Поліція" на підставі наказу №1208. Увечері того ж дня таке розпорядження надійшло в службу 102 Чернівців. Команда розробників не отримала жодного офіційного повідомлення чи пояснення, яке б інформувало про припинення співпраці з Національною Поліцією. Зараз Національна Поліція припинила роботу з мобільним додатком в односторонньому порядку в усіх 4 областях, де він використовувався в тестовому режимі, а саме у Чернівецькій, Рівненській, Вінницькій та Івано-Франківській областях і в місті Дніпро.

Дивіться також: Поліція презентувала два мобільні додатки

"Моя Поліція" – це мобільний додаток для інтерактивної комунікації органів поліції і свідомих громадян. Користувачі мобільного додатку можуть викликати допомогу 24/7 одним дотиком завдяки функції SOS, яка миттєво передає диспетчеру координати місцезнаходження потерпілого, оцінювати роботу поліцейських і допомагати у розслідуваннях, знаходити найближчі відділення поліції і медичної допомоги, отримувати важливі повідомлення від територіальних представників національної поліції.

Зазначимо, що в серпні 2017 року мобільний додаток "Моя Поліція" отримало статус офіційного каналу комунікації між органами Нацполіції та громадськості для швидкого інформування підрозділів поліції про правопорушення і почало роботу в тестовому режимі у вищезазначених 4 областях.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі