Це стало підставною для позапланової перевірки. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Важливо Це далеко не моя персональна історія, – Стерненко про інформаційну атаку, Зеленського та амбіції

У чому полягає порушення

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення заявила, що у висловах ведучих програми "Протистояння" на NewsOne зафіксували порушення презумпції невинуватості підозрюваного. Крім цього, канал проявив нехтування законодавчими нормами щодо поширення об'єктивної інформації

Відомо, що передача транслювалася у прямому ефірі NewsOne 28 серпня 2020 року і з повторами 29 серпня і 30 серпня. В ній активіста Сергія Стерненка назвали вбивцею.

За результатами перевірки Національна рада ухвалить рішення відповідно до вимог законодавства,
– зазначили на сайті регулятора.

Актуально Це була операція Авакова і Медведчука, – Стерненко про свою популярність у проросійських ЗМІ

Що відомо про справу проти Сергія Стерненка

  • Активіста Сергія Стерненка тричі намагалися вбити. Вперше його побили битами. Правоохоронці винних не знайшли. Активіст попросив державну охорону, проте йому відмовили.
  • Під час другого нападу в активіста вистрілили з пістолета. Куля була гумовою, тому Стерненко вижив.
  • Згодом стався третій напад. Стерненко зміг відбитись від нападників. Однак він смертельно поранив одного зі зловмисників – Івана Кузнєцова. Поліція стала на захист нападників, а Стерненку висунули підозру в умисному вбивстві.
  • 15 червня 2018 року суд обрав Стерненку запобіжний захід у вигляді 60 діб домашнього арешту. Однак наступного дня суд змінив місто перебування активіста з Одеси на Київ.
  • Стерненко подав апеляцію. Проте апеляційний суд залишив попереднє рішення, а саме – 60 діб домашнього арешту.
  • Адвокати Стерненка вимагають розслідування одеського нападу. На захист Стерненка виступають багато активістів. 1 вересня вони пікетували Верховний Суд.