Про це повідомляє прес-служба Нацради.

"Як свідчить моніторинг, проведений регулятором, в ефірі цих каналів зафіксовано розповсюдження неправдивої і спотвореної інформації щодо наявної ситуації в Україні, що є порушенням частини першої статті 2, статті 28 Закону України «Про інформацію», частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне мовлення. Стосовно припинення ретрансляції цих компаній є рішення суду", - йдеться в повідомленні.

"Відтак ухвалено рішення: визнати, що зміст іноземних програм "РТР-Планета", "НТВ-Мир", "Россия 24" і "ТВ Центр-Іnternational" ("ТVСІ") не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і частині першій статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"; повідомити про це провайдерів програмної послуги і зобов’язати їх привести свою діяльність у відповідність до цього рішення", - наголошують у відомстві.

У свою чергу директор "Телекомпалати України" Костянтин Гріцак запевнив членів Нацради, що асоціації, які працюють на ринку платного телебачення, у разі виявлення незаконної трансляції згаданих каналів вживатимуть усіх заходів для її припинення.