Про це розповіла Юлія Навальна на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Партія Навального подала в суд на Мін'юст Росії

Політик записав в спецприймальнику арієтту Dolce amor bendato Dio Франческо Каваллі у виконанні співкамерника Володі з Єревана.

На записі опозиціонер розповів, що через арешт вони з дружиною не змогли сходити в оперу, тому спеціально для неї заспівав "оперний оркестр камерного спецприймальника".

Проїздом з Єревана в Мілан через спецприймальник,
– сказав Навальний, кажучи про своє співкамерник.

"Прекрасно", – написала Юлія Навального, оцінюючи виступ. Вона зазначила, що давно збиралася з чоловіком відвідати Вірменію. Проте тепер вони точно поїдуть, раз ця земля народжує такі таланти, зазначила Юлія.

Навальний додала, що її чоловік "постійно вимагає підготувати до його виходу хаш", тому попросила кращий рецепт.

Нагадаємо, 25 серпня у Москві правоохоронці затримали Олексія Навального біля під'їзду його будинку. Причини затримання спершу не були відомі. Тверський суд Москви 27 серпня заарештував його опозиційного політика Олексія Навального через "страйки виборців", які пройшли 28 січня.

А вже 24 вересня російського опозиціонера Олексія Навального знову затримали, коли він виходив із спецприймальника.

Хто такиий Олексій Навальний?Російський опозиційний політик та громадський активіст, засновник Фонду боротьби з корупцією, організатор та учасник багатьох акцій протесту в РФ. Особливу популярність має серед російських блогерів та медіа через свою громадську діяльність. Був активним учасником "болотної революції" у РФ. Виступав з підтримкою Євромайдану та засуджував анексію Криму Росією.