Про це повідомила речниця Міністерства оборони Німеччини. Навчання відбуватиметься в основному на базі школи танкових військ у Мюнстері, Нижня Саксонія.

Увага В Україну прибули всі самохідні гаубиці Caesar Данії: захопливе відео

Що відомо про терміни навчань

Навчання має завершитися до кінця першого кварталу, щоб передача танків була "синхронізована" з цим.

Крім того, є програми навчання українських солдатів, які вже розпочалися в Німеччині на бойовій машині піхоти Marder.

Міністр оборони Борис Пісторіус зазначив, що постачання основних бойових танків в Україну значно посилить оборону від російських нападників.

Зазначимо, що раніше в Німеччині повідомили, що ЗСУ навчатимуть упродовж 6 – 8 тижнів. За цей час українські захисники опанують основи управління складною системою озброєння, а також відпрацюють взаємодію бойових танків Leopard та бойової машини піхоти Marder.

За словами військовослужбовців, за короткий час можна навчити лише основам, позаяк зазвичай підготовка триває кілька років.

Як проходять навчання у Польщі

Керівник навчальної групи полігону 10-ї бронетанкової бригади Кшиштоф Сєрадзький зазначив, що українські бійці навчаються на танковому полігоні у Свєнтошуві (південний захід Польщі).

До Польщі на навчання прибули 105 українських військових, які навчаються на Leopard 2. Йдеться про 21 екіпаж танків, а також технічний персонал обслуговування танків,
– сказав Сєрадзький.

Українські воїни швидко опановують німецькі танки: відео

Він зазначив, що навчання тривають вже тиждень, а загалом курс буде близько місяця. Наші захисники навчаються щодня по 10-12 годин. Оскільки українці мають досвід управління танками, то їм легше опанувати нові машини.

Як навчаються українські військові у Польщі / Фото "Укрінформ"

Сєрадзький зазначив, що українці на танковому полігоні опановують польські танки Leopard 2, а також танки цього типу, передані Канадою. Він не виключив, що до Польщі на навчання згодом прибуде нова група українських військових.