У компанії пояснили, що така вимога надійшла від туроператорів країн Балтії (TI Travel LLC, TI Baltics SIA та Borublita), які співпрацюють з TUI Tantur. Там заявили, що росіян немає бути в готелях, куди заселятимуться їхні клієнти.

До теми Туреччина створить авіакомпанію для перевезення російських туристів, – ЗМІ

Тепер росіянам буде складніше

Відповідний лист із вимогами вже надійшов в готелі Туреччини. Його підписав фінансовий менеджер Tantur Travel AS Джезмі Озкан. Варто зауважити, що поки невідомо, як саме відреагують на це прохання у самих готелях.

У листі зазначили, що така вимога діє до 31 травня. За потреби її будуть оновлювати щомісяця 20-го числа.

Додамо, російський підрозділ TUI Tantur вже закрився в Туреччині. З усіма працівниками попрощалися – їх звільнили.

Найбільший європейський туроператор TUI Group утворили у 2014 році. Тоді об'єдналися дві великі європейські компанії: TUI Travel PLC (Велика Британія) та TUI AG (Німеччина).

Туроператор здобув значну довіру: він обслуговує понад 20 мільйонів клієнтів у рік, які можуть поїхати у 180 країн світу.

До групи TUI входять різні туроператори, 6 авіакомпаній, понад 300 готелів в 30 країнах світу, 14 круїзних лайнерів тощо. Також компанії має один із найбільших чартерних флотів у світі – понад 130 літаків. До TUI входять різні популярні готелі: RIU, Club Magic Life, Suntopia, Iberotel, Robinson Club, Sol Y Mar Club, Coral Sea, Jaz Resort тощо.

Важливо – підсумки зустрічі Зеленського з Блінкеном і Остіном: дивіться відео