В бою в районі сирійського Дейр-ез-Зор російських військ, звісно, традиційно не було. А якщо і були, то тепер точно "іх там нєт". Цього разу, за різними підрахунками, в Сирійській пустелі неподалік районів нафтових родовищ остаточно "заблукало" від 200 до 600 російських бойовиків.

"Коаліція підтримувала зв'язок із російською стороною до, під час і після атаки", – заявила речниця Пентагону Дана Уайт.

Читайте також: "Як свиней, відправили на забій": дружина загиблого в Сирії найманця "Вагнера"

За даними, які ширяться у мережі, 200-ті "іхтамнєти" – приватна військова компанія "Вагнера". Особиста армія Путіна. Це російські кадрові військові, які здають документи і їдуть воювати туди, куди вкаже рука Кремля.

"Вагнерівці" неодноразово "гастролювали" на території України і от тепер в Сирії. Проте, для кількасот "артистів" ця "гастроль" стала останньою.

Нарвались путінські найманці на контингент Сполучених Штатів. Ті попередили росіян, що зафіксували їхнє переміщення. Та у відповідь почули традиційне "настамнєт". Тоді запрацював "великий" калібр. У перші хвилини високоточні "Хаймарси" знищили російську артилерію і техніку, після чого ще протягом кількох годин американці викошували усе, що бачили в тепловізор.

Дивіться відео авіаудару по сирійським військовий та найманцям ПВК "Вагнер"

Важлива деталь – Штати для знищення, фактично, двох батальйонно-тактичних груп взагалі не використали піхоту. Тільки високоточна нищівна зброя.

Однозначно це нове! Однозначно це продемонструвало потужну силу тої держави, яка використовувала це сучасне озброєння і ті сучасні можливості, які сьогодні їй надають комерційні та державні структури,
– зазначив воєнний експерт Ігор Козій.

Після такого розгрому заяви російської сторони про їхню надсучасну армію, техніку 5-го покоління і зазіхання на космічні війни, звучать, принаймні, недолуго. Та й головна страшилка у вигляді ядерної зброї поступово втрачає актуальність.

Якщо Російська Федерація каже про 5-те покоління, то це вже буде зброя десятого покоління. Вона дозволить на сьогодні тільки на початку, на етапі постановки завдань для ракетного комплексу, який несе ядерний боєприпас, в тому чмслі стратегічний, вже починати прорахунок знищення,
– прокоментував Козій.

Міфи про непереможну російську армію поступово тануть. Підвердження тому – вантаж 200, що регулярно йде в Ростови і Нарофомінскі зі степів Донбасу та пустель Сирії.

Що таке ПВК "Вагнер"? Приватна військова компанія "Вагнера" – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.