Перед кожним другим – сучасний ноутбук (без інвентарного номера, отже, не міністерський), на більшій половині зап’ястків – годинники один іншого кращий. Окремі дівчатка – при діамантах, окремі хлопчики – при брендових портфелях. Найстаршому учаснику – ледь за сорок.

Говорять складно, щедро пересипаючи мову іноземними термінами. Обговорюють проект законопроекту. Доходять до питання захисту державних інтересів. Ніхто не проти. Державні інтереси – то святе. Але для захисту державних інтересів необхідно передбачити бюджетні гроші на незалежних аудиторів. Всі сходяться на думці, що такий пункт у парламенті не пройде. Покладають оплату захисту держаних інтересів на тих, від кого їх потрібно захищати. Ставлять галочку.

"Ви ж розумієте ситуацію – найближчим часом у країні грошей не буде. І через рік не буде, і через два…" – багатозначно заявляє імпозантний учасник наради і кладе сріблястий айфон останньої моделі до кишені дорогого тонкої вовни піджака. Поправляє розкішну краватку, підхоплює непристойно шкіряний портфель і прямує до свого "лайнера на колесах"…

Читайте також: Крали! Крадемо! І будемо красти!