Парасюк vs Насіров

Не посоромилися депутати власних гарячих емоцій навіть при поважних іноземних гостях. Голосування за зміни в Конституції щодо децентралізації закінчилися сутичкою між Володимиром Парасюком та Романом Насіровим.

Тоді за українськими політиками у залі спостерігали американський посол Джефрі Пайєтт, помічник Держсекретаря США Вікторія Нуланд та посол ЄС ЯН Томбінський.

Радикали та Мельничук

Із парламентської фракції виганяли так, що аж тріщав прес-поінт в кулуарах. Олег Ляшко обізвав свого колегу Сергія Мельничука "тушкою". Того виключили із "Радикальної партії", бо разом із батальйоном "Айдар" пікетував Міноборони.

Тоді Мельничук вирішив увійти у групу "Воля народу". Зрадника радикали не пробачили. Спочатку штовхалися із екс-соратником у залі, а пізніше продовжили мірятися кулаками у кулуарах.

Розбишаки пошкодували із власного гаманця 40 тисяч гривень за змарноване майно. Поламані елементи інтер'єру лагодили вже за бюджетні гроші. Тому політична нестриманість та парламентське шоу лягли на плечі українських платників податків.

Бійка Соболєва та Івченка

Сварилися через землю аж до крові з носа та розбитої губи Єгор Соболєв із "Самопомочі" та Вадим Івченко із "Батьківщини". Антикорупційний комітет Соболєва визнав корупційним законопроект Івченка, який дозволяє місцевим депутатам змінювати призначення і роздавати землю за межами населених пунктів. Стосунки політики з’ясовували також у парламентських кулуарах.

Тетерук відправив у лікарню Кужель

Кинута Андрієм Тетеруком пляшка з мінералкою відправила в нокаут та у лікарню Олександру Кужель. Поконфліктували нардепи біля кабінету Володимира Гройсмана. На відео із камер спостережень погано видно, що ж насправді трапилося.

Олександра Кужель звинуватила депутата-новачка Андрія Тетерука, що він вдарив її по голові. Жінка опинилася в лікарні. Депутат свою вину заперечував. Кужель написала заяву у прокуратуру. З часом конфлікт стих. А Кужель забрала заяву.

Яценюк на руках у Барни

Найвидовищніша бійка — парламентсько-урядова. Із інтимом, червоними трояндами та незворушним обличчям Арсенія Яценюка. Тоді одіозний депутат Олег Барна, який запам’ятався тим, як із трибуни вказав місце Володимиру Путіну, під час виступу Яценюка вручив прем'єр-міністру квіти, щодуху вхопив урядовця "за живе" і виніс із трибуни.

Першим захищати Яценюка вибіг його давній друг Максим Бурбак. Конфлікт із інтимним присмаком переріс у масову штовханину. Таким чином Олег Барна зірвав річний звіт уряду і, можливо, навіть врятував Яценюка від незручних запитань.