Про це він сказав під час телемарафону на каналі "Україна", передає УНН.

На думку колишнього урядовця, Криму потрібно забезпечити максимальну гуманітарну та культурну самостійність з будь-якою кількістю мов: російською, українською, кримськотатарською .

"Найголовніше, щоб Крим був у складі України під синьо-жовтим прапором. Діючий уряд повинен дуже швидко запропонувати план врегулювання ситуації в Криму. Ті рішення, які будуть прийняті в найближчі дні, визначать структуру і майбутнє України на багато десятиліть. Тому треба говорити і чути один одного. Потрібно знаходити компроміс і давати повноваження. Наша незалежність - це самодостатня цінність", - переконаний Вілкул.

Нагадаємо, за результатами опрацювання більше 50% бюлетенів, за возз'єднання Криму з Росією “проголосувало” 95,5% кримчан.

Згідно із результатами екзит-полів Кримського республіканського інституту політичних і соціологічних досліджень, на референдумі в Криму і Севастополі 93% мешканців автономії підтримали возз'єднання півострова з Росією.

Самопроголошений прем'єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що Крим увійде до складу Росії в максимально короткі терміни. Зокрема, завтра зранку відбудеться сесія Верховної Ради Криму, на якій депутати оформлять “офіційну заявку на вступ республіки до складу Російської Федерації”.

Раніше депутат "Єдиної Росії" В'ячеслав Ніконов заявляв, що 21 березня Держдума збирається розглянути законопроект про приєднання півострову Крим до Росії.