Маколей Калкін черговий раз помер

Ніхто не посперечається з тим, що Калкін виглядає не найкращим чином, але вмирати він ще не збирається. Колишня зірка "Один дома" займається на повну своєю музичною групою Pizza Underground і живе у своє задоволення.

IPhone заряджається у мікрохвильовці

Користувачі 2channel пустили чутку, що батареї сучаних iPhone можна зарядити у мікрохвильовці за 2-3- секунд в залежності від моделі. Пощастило тим, хто не повірив у цю чутку. Це вже не вперше дурять користувачів смартфонів – у вересні всі думали, що нова модель iPhone створена водонепроникною. Про це писали відомі на весь світ ЗМІ.

Facebook передаватиме особисті дані без дозволу користувача

Усьому світові стало відомо, що з 1 січня 2015 року соцмережа передаватиме особисті дані користувачів невідомим особам. Насправді політика використання даних одразу припускала, що рекламодавець та інші зможуть використовувати певну інформацію про користувачів. Але восени 2014 року цей текст був змінений, аби його краще розуміли користувачі.

Земля перебуватиме у темряві протягом 6 днів

ЗМІ заявили, що із 16 до 22 грудня Земля перебуватиме у темряві, через найсильнішу магнітну бурю за 300 років. Людство мало б жити майже тиждень без 90 % сонячного світла. Проте, по всій планеті можна було б побачити північне сяйво. Ця інформація ніби-то поступила від NASA. NASA ж заперечила цю інформацію.

Красивий злочинець уклав контракт із модельним агентством

Huffington Post опублікувало новину про те, що "найсексуальніший злочинець" підписав контракт із модельним агенством Blaze Modelz на 30 тисяч доларів, а продюсувати його буде колишня порнозірка та Джина Родрігес. Але злочинець так і не отримав престижної роботи.

Кім Чен Ин не пустить групу One Direction в Корею

Чудова і одночасно абсурдна новина про те, що Кім Чен Ин не пустить колектив One Direction в КНДР, поки вони не підстрижуться за його подобою. Ця новина була опбулікована 1 квітня, але ніхто про цього не врахував. До слова, Кім Чен Ин – одна із найміфологізованих осіб у світі – час від часу з'являлись повідомлення про те, що він стратив заступника міністра або свою кохану.