Про це написав народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, дружина Романа Насірова не вносила всю суму застави, яка становить 100 мільйонів гривень, а допоміг їй у цьому тесть – кожен віддав по 50 мільйонів гривень.

Якщо ви пам'ятаєте, раніше підозрюваний повідомляв, що у нього немає коштів для внесення застави. Судячи з усього, решту суми вніс тесть, Олександр Глімбовський, власник корпорації "Альтіс-Холдинг" – другого за величиною підрядника ЄВРО-2012. З 2010 року компанії пана Глімбовського виграли державні тендери на загальну суму у 3,39 мільярда гривень,
– зауважив політик.

Читайте також: Застава Романа Насірова стала рекордною

Крім того, він підкреслив, що внесення застави, не означає, що Роман Насіров перебуватиме під домашнім арештом.

"Це практично є свободою, а застава – це всього лише гарантія виконання підозрюваним всіх покладених на нього зобов'язань. Наскільки я розумію, у цьому разі відсторонений голова ДФС зобов'язаний буде носити електронні наручники, за першої вимоги відвідувати детективів, прокурорів і слідчого суддю, не залишати без дозволу населений пункт, в якому він живе або зареєстрований, здати всі свої паспорти та найголовніше – не контактувати з іншими підозрюваними у справі, список яких нам невідомий, і незрозуміло, чи повідомили про нього самому Роману Насірову", – наголосив Найєм.

Читайте також: У НАБУ не виключають, що Насіров може втекти

Нагадаємо, увечері 16 березня Роман Насіров після внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень вийшов на волю. Відтсоронений очільник ДФС підозрюється у вчинені дій, які завдали державі шкоди на суму у розмірі 2 мільярди гривень.