До неї справді призвела службова халатність генерала Назарова. Таку думку військовий експерт Олег Жданов висловив у прямому ефірі 24 каналу.

До теми Катастрофа Іл-76 під Луганськом: суд підтвердив вирок генералу Назарову

Тим, хто сумнівається у цьому, він радить ознайомитися з матеріалами експертизи суду першої інстанції. Там офіцери Генштабу фахово та досконало пояснили, в чому полягала вина Назарова.

Жданов зазначив, що генерала повинні були взяти під варту у залі суду. Адже вирок вступає у дію негайно, якщо апеляція підтверджує рішення суду першої інстанції. Чи перебуває Назаров зараз у СІЗО – невідомо.

Назаров знову оскаржуватиме вирок

Військовий експерт підкреслив, що перед законом усі повинні бути рівними. Тож буде видно, як у цій справі спрацює українська судова та пенітенціарна система – виконають вони свої обов'язки чи ні.

Жданов наголосив, що ніхто не може позбавити людину її права оскаржити рішення, яке виніс суд. "Дивлячись по суті рішення суду першої інстанції та апеляційного суду, мабуть, воно абсолютно вірне. А далі Назаров може використати своє право громадянина", – додав він.

Це буде нескінченна історія, – Жданов

Експерт зауважив, що перед засіданням апеляційного суду готувалася нова експертиза щодо дій Назарова. Судячи з того, що рішення першої інстанції залишили без змін, то і друга експертиза підтвердила вину генерала.

"Знаючи особисто цю людину, я скажу, що він ніколи не зрозуміє того, що накоїв. На жаль. Судячи з його слів, це буде нескінченна історія. Поки він не змириться", – підсумував Жданов.

Катастрофа військового літака Іл-76: що відомо

  • У 2014 році бойовики збили військово-транспортний літак Збройних сил України Іл-76. і.
  • На борту літака перебували 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців. Усі вони загинули.
  • Родичі загиблих звинуватили у трагедії генерала Віктора Назарова.
  • У 2017 суд першої інстанції визнав генерала винним, він отримав 7 років в'язниці.
  • СБУ встановила, що до трагедії причетні "вагнерівці" – за наказом із Кремля.