Пряма трансляція на
Останні випуски

НАЗК хоче оштрафувати голову НАБУ Артема Ситника

- Читать новость на русском

Національне агентство з питань запобігання корупції подає до суду на голову Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Таке рішення агенція ухвалила сьогодні, 13 листопада, на своєму засіданні.

Артема Ситника хочуть оштрафувати через ненадання документів, які запросила НАЗК в рамках свого розслідування.

Читайте також: У НАЗК перевірили поїздку Насірова на інавгурацію Трампа – документ

У вересні до агенції з запобігання корупції надійшло звинувачення щодо голови НАБУ. Він, начебто, використовував юристів відомства в особистих цілях. Однак без будь-яких документів підтвердити це перевіряючі не можуть. Тож написали запит. Говорять, що вимагали надати лише не засекречені внутрішні документи. Однак за місяць отримали лише частину з них, і то у формі незавірених копій, запевняють в НАЗК.

Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за ненадання або надання не в повному обсязі інформації на запит Національного агентства. Я не готовий зараз чітко відповісти, який розмір штрафу, але приблизно від 150 неоподаткованих мінімумів і вище,
– розповідає заступник керівника департаменту НАЗК Андрій Козловський.

Артем Ситник звинувачення відкидає і вважає їх тиском через професійну діяльність.

"Ми чекали такої реакції, чекали, що буде максимальна медійна атака з застосуванням усіх підконтрольних ресурсів. Подальше використання адміністративного ресурсу, підозри, арешти, особисто мене, я виключати не буду", – ділиться директор НАБУ Артем Ситник.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі