Під приціл потрапила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Підозру викликав занадто скромний список задекларованого та мільйонні доходи її чоловіка. Тож нардеп Єгор Соболєв і звернувся до Нацагентства з запобігання корупції з проханням провести моніторинг способу життя Тимошенко.

Якщо те, що побачать інспектори, відрізнятиметься від офіційно задекларованого – штраф або ж ув'язнення.

А представник "Радикальної Партії" Андрій Лозовий, за даними декларацій за останні 3 роки, заробив понад 200 тисяч гривень. А готівки та рухомого майна задекларував щонайменше на 8 900 000 гривень: це у 43 рази більше.

Читайте також: Перевірка е-декларацій: НАЗК звинувачує Мін'юст у блокуванні роботи

Не оминули увагою і служителів феміди. Представники коаліції "Декларації під контролем" просять антикорупційне бюро перевірити суддю харківського господарчого суду – Ірину Попович. Адже з її декларації раптово зник заміський триповерховий будинок. У 2014 році він, за документами. ще належав родині судді, а цього року його вже немає. Очевидна невідповідність.

Вартість такого будинку точно перевищує 250 мінімальних зарплат. Відтак, це вже кримінальна відповідальність.

Цього тижня ГПУ передала матеріали і стосовно 7 нардепів, які роботу в Раді поєднували з бізнесом. Їхні прізвища поки не називають. Невідомо і як довго агентство із запобігання корупції буде перевіряти всі підозрілі декларації. За законом, в часі вони не обмежені.