Спершу у вакансії наголосили, що вимога до кухаря – приготування страв та кулінарних виробів, які потребують особливо складної кулінарної обробки. Зокрема, мовиться про паштет з печінки, кнедлі у желе, бульйон з профітролями тощо.

Зверніть увагу Вперше в історії: Нацбанк України виграв престижну міжнародну нагороду

Також у списку "засвітилися" креми, муси, самбуки, солодкі соуси тощо.


Вимоги до кухаря від НБУ / Скриншот "Фокус"


Які страви має готувати кухар НБУ / Скриншот "Фокус"

У мережі гурмани з НБУ викликали неоднозначну реакцію. Люди зауважили, що у країні йде війна й таке меню, можливо, трохи недоречне.

Згодом у НБУ заявили, що щиро радіють суспільній зацікавленості до вакансії кухаря. Окрім того, висловили сподівання, що інші вакансії викликатимуть такий же ажіотаж.

Окрім того, у НБУ уточнили деталі щодо вакансії. Зокрема, наголосили, що шукають кухаря 6 розряду. Робоче місце – їдальня НБУ на площі Контрактовій. Також додали, що заклад харчування щодня обслуговує близько 200 людей.

Функціональні завдання кухаря: приготування страв та кулінарних виробів, відповідно до "Збірника рецептур страв, кулінарних і кондитерських виробів", здійснення порціювання, оформлення і роздача страв, кулінарних виробів, напівфабрикатів та напоїв для відвідувачів їдальні,
– мовиться у повідомленні.

Окрім того, у НБУ очікують, що кухар матиме відповідну професійно-технічну освіту та 4 роки досвіду.