В мережі опублікували відеозвернення колаборантів з Донецької області, які воюють на стороні російських загарбників у війні проти України. Там вони висловлюють свої претензії до свого російського керівництва.

Варте уваги На Запоріжжі український захисник вдруге за місяць збив ворожий літак: цього разу Су-25 "Грач"

Не хочуть воювати за іншу "республіку"

Виявилося, що колаборанти з Донецької області не хочуть воювати на стороні росіян проти України в Луганській області. Але не через те, що їм доводиться протистояти українцям. Їх більше хвилює, що це інша так звана "республіка" – вони ж то з "ДНР", а їх відправляють воювати в "ЛНР".

"Відмовляємося їхати на забій в "ЛНР", зовсім іншу "республіку", – заявив колаборант на відео.

За його словами, їх вже неодноразово обманювали, і тепер обманом хотіли завести на територію окупованої Луганщини.

Водночас вони там будуть не як окремий підрозділ, а мають "добровільно влитися у склад "казачих" формувань".

При цьому туди кидають навіть тих, хто був в українському полоні. Один з таких перебував два місяці на "Азовсталі". І після звільнення його одразу кинули знову на передову, а тепер хочуть відправити в Луганську область.

Фактично вони мають заповнити прогалини щодо кількості військових, яких планують кинути проти українців в Луганській області. Саме там зараз російські окупанти зосередили свою увагу – на захопленні Сєвєродонецька та Лисичанська з подальшим виходом до адмінкордонів Луганської та Донецької областей. Адже через нестачу живої сили на цьому напрямку, ворог не може активно йти вперед. Там зараз тривають затяжні бої.

Детальніше Окупанти ведуть наступ у напрямку Сєвєродонецька, бойові дії тривають

Кинули на передову без медкомісії

Також чоловік на відео розповідає, що всіх їх призвали до лав колаборантів незаконно – без відповідної медичної комісії. Тому багато хто з тих, хто потрапив на фронт, там би не мали бути саме через стан здоров'я. Також їм не провели навчання, і автомати дехто з них перший раз в житті побачив вже на місці. В жодного з них не було нікого військового досвіду.

Варто відзначити, що російські окупанти кинули цих "мобілізованих" на один з найбільш гарячих напрямків – захоплення Маріуполя. Там вони й пробули три місяці.

"Нас кинули на передову в перші ряди. Три місяці ми жили як бомжі з автоматами. І нас тепер знову намагаються кинути в м'ясорубку", – заявив колаборант.

За його словами, там 204 особи, яких і намагаються перекинути в Луганську область. Він побоюється, що їх туди відправляють як "гарматне м'ясо".

Дивіться відео про те, на яку суму російську окупанти втратили техніки на війні проти України