Журналіст Дмитро Гнап відреагував на цю ситуацію в парламенті. За його словами, СБУ варто прямо і жорстко запитувати за бездіяльність у історії з Аксьоновим, але не представникам політичної сили Порошенка.

​Більше тут Агенти Путіна в Україні: хто з чиновників може "похвастатись" паспортом Росії

"Бо, 5 років тому, коли Петро Олексійович був президентом, а депутат Ар'єв входив до правлячої більшості у Раді, ми з колегами зробили розслідування, у якому виявили, що мер Одеси Геннадій Труханов теж має російський паспорт", – пригадав журналіст.

При чому саме на російський паспорт ним були оформлені віргінські офшори, через які він контролює десятки фірм Одесі. Зокрема тих, які отримують мільярдні замовлення з державного та міського бюджету,
– заявив Дмитро Гнап.

Він зазначив, що тоді СБУ, очолювана Василем Грицаком, пообіцяла ретельно перевірити нашу інформацію. І за якийсь час, справді дала відповідь. В ній мовилось, що слідчі російський паспорт у Труханова не знайшли.

"Ви зрозуміли, прийшли "СБУшники" до Труханова і кажуть: "У вас є російський паспорт?" – "Нема" – "Ми так і думали. Всього найкращого, до побачення!". А за якийсь час, фракція "Блоку Петра Порошенка" в Одеській міській раді стала синхронно голосувати з фракцією Труханова, зокрема по смачних земельних питаннях", – сказав Дмитро Гнап.

Цікаво Сєпар, якому місце у Росії, – ведуча Кругова різко висловилась про Аксьонова в ефірі

Також додав: "Аксьонова давно мав ходити не на зустрічі з виборцями, а на допити в СБУ. І сидіти не у кріслі мера, а на лаві підсудних. От тільки не представникам попередньо влади про це критикувати Службу безпеки".

Дивіться повний випуск відеоблогу "Право на гідність" на 24 каналі:

Що відомо про Андрія Аксьонова

  • Андрій Аксьонов є палким шанувальником "русского миру". Навесні 2014 року він допомагав проводити у своєму селищі сепаратистський "референдум".
  • Коли все переросло у війну на Донбасі, Аксьонов втік до Криму, де 2 роки переховувався і, за даними офіційних російських реєстрів, отримав там паспорт громадянина Російської Федерації і номер платника податків.
  • В Україні він був оголошений у розшук. Однак згодом він спокійно повернувся у рідний район, де згодом став мером Добропілля.