Саме через те, що його прізвище не називають, буде важко довести в суді будь-який зв'язок. Таку думку висловив член української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський.

До теми Звільнення полонених – це брехня, – Бігус показав останню серію "прослушки Медведчука"

"Треба спочатку доказати, що Порошенко – держзрадник. Навіть "плівки Медведчука" – ми все з вами розуміємо, звісно, але голосу Порошенка там немає", – пояснив Казанський.

Посадити його лише на основі того, що каже Медведчук – це не доказ в суді,
– додав він.

Саме тому справа Порошенка, на думку Казанського, складна і довга. Ба більше, не факт, що вона колись буде доведена.

Казанський: Посадити президентів дуже важко

За словами члена ТКГ, ув'язнити можна лише президента-втікача Віктора Янукович. Є прямі докази його держзради.

"Якщо він навіть лист писав з запрошення Росії захопити Крим, то проти такого не важко винести вирок. Однак якщо політик трохи розумний, тоді він знає як діяти так, щоб не підставити себе під найважчі статті", – зауважив Казанський.

Якщо відверто і чесно – я не вірю, що Порошенка за це ув'язнять,
– підсумував він.

Казанський проаналізував найгарячіші теми: дивіться трансляцію

Порошенко та "плівки Медведчука": про що мовиться

  • Bihus.Info опублікували 4 випуски про "плівки Медведчука". Журналісти отримали багатогодинні записи його розмов з кремлівськими політиками. Усі випуски можна переглянути тут.
  • В одному з випусків мовиться про звільнення кіборга Рахмана – Андрія Гречанова. Мовиться про те, що нібито 3 із 4 місяців у полоні Рахман провів тільки заради того, щоб підняти "президентський імідж" Петра Порошенка, опублікувавши "пафосне відео".
  • Ще один доказ причетності є у спілкуванні Медведчука з представниками Кремля. Він під час розмов називав певну особу "наш главный". Є підозра, що мовилось саме про Порошенка.