Про це під час свого вечірнього звернення розповів президент Володимир Зеленський, повідомляє 24 канал. Внаслідок цих ворожих обстрілів, на жаль, загинули мирні жителі.

До теми Росіяни вдарили ракетами по СТО та автосервісу в Сарнах: є загиблі й поранені

Президент розповів про масовані ворожі удари 25 червня

Зеленський зазначив, що росіяни за ніч та ранок 25 червня випустили 45 ракет по Житомирщині, Львівщині, Чернігівщині та Миколаєву.

Надвечір – іще ракети. Різні типи, різні райони запуску... Всі вони були запущені з однією метою – показати, що нібито Росія щось може дотиснути, що нібито російській армії щось вдасться,
– додав президент.

Він зауважив, що сьогодні розпочався 5 місяць повномасштабної війни. Окупанти планували на 5 день захопити більшу частину України, а зараз змушені "влаштовувати таку ракетну показуху, яка стратегічно для Росії нічого не змінює".

"Це такий етап війни – складний морально, складний емоційно. Коли знаємо, що у ворога все одно нічого не вийде, коли розуміємо, що все одно зможемо захистити нашу державу, але не відчуваємо часових меж цього, не відчуваємо, скільки ще ударів, втрат, зусиль буде, перш ніж побачимо, що перемога вже на нашому горизонті", – додав глава держави.

Зеленський зазначив, що Росії для того, щоб показати, що вона щось може, потрібні удари ракетами, мінометами та артилерією по:

  • прикордонних районах України у Чернігівській та Сумській областях,
  • Харкову,
  • Дніпропетровщині.

"Це не просто руйнування нашої інфраструктури, це також і дуже цинічний, прорахований тиск на емоції наших людей. Але це не нас, а ми дотиснемо. Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців", – наголосив президент

Зеленський підсумував, що кожна російська ракета – це аргумент у переговорах України з партнерами.

Дивіться звернення Володимира Зеленського:

Зауважте Це може бути випробування нової тактики, – Коваленко про масований обстріл України

Окупанти масовано обстріляли Україну

  • Протягом ночі 25 червня двічі оголошували всеукраїнську повітряну тривогу. Під час першої вибухи почули жителі Запоріжжя, Дніпра та Кам'янського, що на Дніпропетровщині.
  • Згодом почали з'являтись повідомлення про звуки вибухів на Київщині, Чернігівщині, Харківщині, Львівщині, Житомирщині, Тернопільщині.
  • Росіяни запускали різні типи боєприпасів. Ракети типу "Онікс" випустили з берегового комплексу "Бастіон", який розташований у тимчасово окупованому Криму, а ще частину – з авіапростору Білорусі шістьма літаками Ту-22М3.
  • Загалом за нічну та ранкову атаки росіяни випустили 48 крилатих ракет. Частину з них вдалося знищити, проте більшість таки влучили в десятки об'єктів.

До теми – Близько 30 ракет кинули на Житомирщину з Білорусі: дивіться відео