Також він не дуже вірить, що Віктор Янукович певними якимись вчинками може задобрити Володимира Путіна після листопадового саміту у Вільнюсі.

Читайте також: Марков помилився країною, - Кириленко

"Деякі речі після саміту стануть незворотними. Не бачу жодних шансів для Росії повернути статус-кво. Після підписання угоди Україна зміниться у світоглядному сенсі. Не варто забувати, що триває економічна війна Росії проти України. Попри все регіонали витримують доволі дипломатичну лінію, називаючи Росію братньою країною та стратегічним партнером. Гадаю, далі треба буде міняти Прем'єр-міністра", - каже Кириленко в інтерв'ю Gazeta.ua.

Нардеп вважає, що чинний прем’єр Азаров "світоглядно не здатний відстоювати інтереси наших виробників". На підтвердження цього він навів приклад, коли розпочалася торгова війна.

"Українські товари банально не пускали на територію Росії, нинішній прем'єр заявив, що нашим виробникам треба покращувати якість товару і, мовляв, вони самі винні. Якби подібне заявив прем'єр Франції, наступного дня він би опинився за лінією Мажино", - додав він.

Нагадаємо, 12 вересня Вищий адміністративний суд України визнав відсутніми статус і повноваження народного депутата Ігоря Маркова.

Позбавлений мандата нардеп Ігор Марков планує скаржитись до Європейського суду з прав людини. Про це заявив сам політик.