Про це він заявив в ефірі Ток-Шоу "ЧЕ" на 24 каналі.

Це не Гонтарева погано працює, не Муженко чи Шокін. Порошенко погано працює, тому що це всі його кадрові призначення,
— наголосив Гриценко.

"Давайте визначимося: якщо ми хочемо боротися з корупцією – то ми боремося. Починаючи від президента, генпрокурора, СБУ, суддів. Якщо ні – імітуємо. МВФ не дурний, він все бачить. Ми можемо тут заплющувати очі, як завгодно. Якщо зараз вийти до людей і запитати – як вони оцінять діяльність правоохоронних органів, зокрема Шокіна. Найм’якіші слова будуть за межами цензури, що його потрібно давно відправити у відставку. Це абсолютно ясно. Когось із "свори" Януковича посадили? Жодного", — зазначив він.

Нардеп додав, що з вкрадених в України 100 мільярдів доларів і 32 мільярдів готівки за останній рік повернули лише 4 тисячі доларів. Гриценко наголосив, що якщо екс-генпрокурор Махніцький не впорався з обов'язками, якщо він когось прикривав, то Петро Порошенко, ставши президентом, не своїм радником мав його призначити, а віддати під суд. Ярема та Шокін, які бачили факти бездіяльності Махніцького, по-факту мали його заарештувати і віддати під суд.

Повний випуск Ток-шоу "ЧЕ" дивіться тут.

Я не кажу, що так треба, але є інші способи. Та сама Північна Корея — начальник генштабу взяв хабар — його розстріляли. У нас війна, економічна розруха і в рамках нашого законодавства дехто повинен сісти, мабуть, і пожиттєво. Тоді це струсоне систему,
— сказав політик.