Її номінували на "Оскар", вона знімалась у кіно поруч із Джорджем Клуні, її запорошував Мартін Скорсезе грати разом із Леонардо ді Капріо. За всім цим стоїть українське коріння, на якому вона наголошує чи не в кожному інтерв’ю.

Віра народилася у США, утім, обоє батьків українці. Мама Любов — учителька, тато Михайло — комп’ютерний аналітик. Сім’я була велика — крім Віри ще шестеро дітей, у кожного з яких було українське ім’я: Віктор, Степан, Олександр, Надя, Лариса і Таїсія.

Все дитинство Віри було оповите українською культурою, та й англійську мову вивчила лише у 6 років, коли пішла у дитсадок. Далі — українська католицька школа, "Пласт" і гурток українських народних танців.

І найприємніше: акторка постійно стежить за подіями в Україні. Після побиття студентів на Євромайдані записала звернення:

"Як американка, що пишається своїм українським походженням, я хочу висловити свою солідарність з українським народом. Ці мужні громадяни – діти, онуки, студенти, духовенство продовжують стояти, одну ніч за іншою, на лютому холоді, сповнені рішучості жити у вільній країні, у справжній демократії", — сказала вона.

Читайте також: Першим писемність Майя розшифрував українець

Не залишила поза увагою і ситуацію на сході України. Вторгнення російських військ на територію України Фарміга засудила. А обговорюючи Путіна, згадала український фолькльор.

В українській мові є багато приказок, зокрема, "Не рухай гімн* – не буде смердіти",
— сказала Віра.

Зараз Голлівуд починає підкорювати й молодша сестра Віри – Таїсія.