"Недобиті совки — це ті, хто справді прагне приєднатися до російської звалища. Так не проводять референдуми. Це — узагалі не референдум. Це – саме те, що трапилося у 1940 році в країнах Балтії – Латвії, Естонії і Литві після радянської окупації. Там в один день також під дулами рушниць відбулися термінові референдуми про приєднання до Радянського союзу. Ці референдуми ніхто не визнав", — нагадує Новодворська.

Відтак, вона переконана, що і цього референдуму ніхто не визнає окрім "половини Сирії, де Асад", Північної Кореї і, можливо, "Венесуели в обличчі послідовника Уго Чавеса".

У Путіна є причини нервувати. Звісно, це блеф і ніякої ядерної зброї вони застосовувати не будуть. Бо США обігнали жебрацьку, хоча і дуже злобну Росію покоління на два по всьому озброєнні і електронних системах. Вони намагаються залякати Обаму, розраховуючи, що він слабонервний, аби він не вмішався у ситуацію в Криму,
— каже політик.

Водночас, вона переконана, що Крим не можна віддавати Росі.

"Там живуть люди — кримські татари, українці, пристойні росіяни. Зрозуміло, що совків не шкода. А всіх інших яке життя чекатиме під окупаційним режимом?" — додає вона.

Як відомо, за результатами екзит-полів Кримського республіканського інституту політичних і соціологічних досліджень, на референдумі в Криму і Севастополі 93% мешканців автономії підтримали возз'єднання півострова з Росією.