Лише за останній тиждень тут стріляли з кулеметів, різних типів гранатометів, мінометів 82-го та 120-го калібрів, ствольної артилерії та танків. По позиціях щодня прилітають сотні снарядів.

Читайте також: Самоубийства ветеранов АТО: Минсоцполитики плевать на все это военное наследие

26 квітня на ці позиції лише за декілька годин бою прилетіло близько півсотні снарядів. Це і ствольна артилерія калібру 152 міліметри, і 120-ті міни, і навіть гради.

Світлодарська дуга у зведеннях штабу фігурує постійно. Останні тижні – все чатіше. Щодня ворог нарощує чисельність обстрілів та збільшує калібри. При чому, стріляє не завжди по військових ЗСУ.

Було неодноразово, що прилітали і міни прямо по місцях, де працюють особи, які ніяким чином не відносяться до армії,
– прокоментував "Зуб", військовослужбовець 46-го ОБСпП "Донбас-Україна".

Іноді до позицій підбираються і диверсійно-розвідувальні групи. Але за правилами знищити противника одразу – не можна. Спершу доповідь.

"Звісно, запит роблять спершу. Докладують. Потім, якщо получили добро, то дають відпір", – розповів "Шуруп", військовослужбовець 46-го ОБСпП "Донбас-Україна".

Обстріли майже завжди мають однакову схему: стрілецька зброя, гранатомети, а потім артилерія, що коригується з безпілотника.

Все починалося спокійно. Вони постріляли, вилетів безпілотнік, і почали нас мінометами накривати. Он там пара, навіть не сотень, пара десятків метрів від нас. Мінометами запускають з тої сторони. Ну, хай пробують, ми їх далі не пустимо,
– запевнив військовослужбовець ЗСУ Володимир.

Попри постійні свист мін та куль бійці не втрачають бадьорості та гарного настрою. І діляться особливою військовою мудрістю: "Весна прийшла, сонце світить, значить все буде добре!"