Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів про перспективи врегулювання конфлікту на Донбасі сьогодні в Кишиневі, передає "Інтерфакс-Україна".

Ми маємо справу із зовнішньою агресією з боку Росії. Російські війська вторглися на територію України. Ми дякуємо за підтримку світовому співтовариству й окремим країнам, які надають нам підтримку в протистоянні цій агресії, — сказав Порошенко.

На думку Президента України, існують різні способи та формати для стабілізації ситуації на сході України. "Для цього необхідно чітко виконувати домовленості: зупинити військові дії, закрити кордони, звільнити полонених, припинити поставки озброєнь терористам, розпочати політичні переговори, а також провести вільні вибори в Донецькій і Луганській областях", — наголосив Порошенко.

Я оптиміст, я вірю, що ми зможемо знайти компроміс, розпочати політичні переговори і вирішити цю проблему. У той же час необхідно продовжити політику санкцій не для того, щоб когось покарати, але для того, щоб кожна зі сторін виконувала взяті на себе зобов'язання, — зазначив Президент.

Тим часом, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що дії Росії знижують ймовірність мирного вирішення ситуації в Україні.