А саме історія Сема Токаца, який опинився між життям і смертю. Власне робота Сема і полягала в тому, щоб забезпечувати безпеку на території порту – він регулював транспортні потоки.

Сем стояв на колії й скеровував вантажівку, через яку він і не побачив потяг. На чоловіка наїхала і вантажівка, і потяг.

На місце аварії відразу поспішили й інші співробітники, вони побачили, що обличчя Сема було залито кров'ю. Але попри неймовірну силу удару, Сем залишився живим. Потужність удару була настільки сильна, що його шолом відлетів аж на 50 метрів.

Читайте також: Мийники вікон дивом вижили після аварії на 120-метровій висоті

Шокують і наступні цифри: потяг вагою 400 тонн зіткнувся з вантажівкою на швидкості 45 км/год. Під час удару вивільнилась енергія потужністю 1,5 МДж.

Згодом Сема доставили до лікарні, проте він уже прийшов до тями. Окрім декількох подряпин та синців, лікарі більше нічого не знайшли на тілі чоловіка.

Ще нікому не вдалось розгадати секрет нечуваного везіння Сема. За три місяці після аварії Сем повернувся на робоче місце у порт. Він відшукав свій щасливий шолом і носить його далі.

Більше – дивіться у відеосюжеті.