Власне, відео з невдалим штурмом опублікувала пресслужба підрозділу FPV-дронів 59 бригади.

Дивіться також Ще 1160 окупантів і понад 130 одиниць техніки: втрати ворога на 16 червня

Невдалий штурм окупантами позицій Сил оборони біля Красногорівки

На опублікованих кадрах видно нічну спробу противника провести штурмові дії із залученням 2 танків.

Водночас інший танк із десантом на броні мав рухатися по вже зачищеній колії. Зауважимо, що розчищення шляху відбувалося за допомогою встановленого перед танком каткового або ножового трала.

Саме це дало можливість першій машині підібратися доволі близько до позицій Сил оборони. Проте через те що не було прикриття, танк підірвався на міні, яка зреагувала на металеве днище танка.

Після того як підірвався перший танк, військові здійснили комбіноване знищення іншого з десантом, який був уражений FPV-дроном та касетним боєприпасом з артилерії.

Крім цього, були знищені залишки ворожого десанту, який противник планував використати для штурму окопів ЗСУ.

Невдалий штурм окупантів: дивіться відео

Зауважимо, що за сьогодні на Покровському напрямку окупанти здійснили вже 18 спроб прорвати наші оборонні рубежі неподалік Новоолександрівки, Євгенівки, Сокола та Уманського. У Генштабі зазначили, що 9 атак відбито підрозділами Сил оборони, ще стільки ж – тривають. Там окреслили ситуацію як складну, однак вказали, що наші воїни вживають заходів щодо стабілізації обстановки та недопущення просування російського агресора в глибину нашої території.

Що відбувається на інших напрямках фронту станом на ранок 16 червня: основне

  • Від початку цієї доби вже відбулося 41 бойове зіткнення.
  • На Харківському напрямку ворог безрезультатно атакував підрозділи Сил оборони в районі Вовчанська.
  • Також не мав успіху штурм загарбників на Лиманському напрямку. Відомо, що втрат позицій не допущено.
  • На Сіверському напрямку ворог проявляє активність. Тут від початку доби вже відбулося 5 бойових зіткнень. Поблизу Роздолівки та Верхньокам'янського українські захисники відбили по одній атаці противника. У районі Роздолівки активність ворога зберігається – ще три бойові зіткнення продовжуються.
  • На Курахівському напрямку відбито штурмову дію окупантів поблизу Парасковіївки, ще один бій триває біля Красногорівки. Ситуація під контролем Сил оборони, ворог успіху не має.
  • На Времівському напрямку 7 спроб ворога наблизитися до наших позицій в районах Водяного та Урожайного успіху не мали. Втрат позицій не допущено.
  • Крім цього невдачі зазнали 2 штурмові акції окупантів поблизу Малої Токмачки та Роботиного на Оріхівському напрямку.
  • На решті напрямків ворог активних бойових дій не проводив. Там ситуація без змін.