Про це сайту Крим.Реалії повідомив сам владика Климент.

“Мені зателефонували, сказали, що там згоріло все, залишився тільки залізний дах”, – сказав архієпископ, додавши, що сам ще не був на місці події.

Поруч із цим будинком розташований храм на честь Преображення Господнього УПЦ Київського патріархату. Ця територія є приватною власністю владики Климента.

Справа в тому, що Україна свого часу теж не особливо допомагала Київському патріархату. Нам відмовляли у виділенні ділянок для будівництва церков, тому ми – священики – оформляли землю на себе і будували на ній храми, і житло для священиків. Таким чином, виходили з цієї ситуації, – розповів він.

Владика Климент вважає, що підпал дачі є попередженням про те, що наступним підпалити можуть сам храм, який розташований поруч з тепер уже згорілим дачним будинком. У той же час, він стверджує, що поки що не має наміру звертатися до правоохоронних органів за цим фактом.

Читайте також: УПЦ КП в Криму заявляє про утиски з боку росіян

Архієпископ не виключає, що до процесу посягань на храми УПЦ Київського патріархату мають відношення представники Сімферопольської і Кримської єпархії Московського патріархату.

Нагадаємо, представники так званих козацьких формувань напали на парафіян Української православної церкви Київського патріархату в Криму.

МЗС України висловило занепокоєння у зв’язку з посиленням антиукраїнських репресивних дій російських окупаційних сил на території окупованої Автономної Республіки Крим.