Втім жоден українець не погодився на виїзд до Білорусі або Росії. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в етері телеканалу "Рада".

Головне Росія напала на Україну: хронологія основних подій 2 тижня війни

Українці не збираються виїжджати до Росії чи Білорусі

За словами Вадима Денисенка, рашисти зараз роблять все можливе, щоб Україна не могла створити жодних гуманітарних коридорів. На думку експерта, така тактика є прямою вказівкою окупантам з кремля.

Росіяни починають розповідати, що вони готові забезпечувати "гуманітарні коридори" в Росію і Білорусь. Вони хочуть довести ситуацію до того, що у населених пунктах немає води, електроенергії і їжі, коли там перебувають малі діти і поранені. Це робиться для того, щоб люди були змушені виїжджати хоч кудись, щоб просто вижити,
– наголосив радник міністра внутрішніх справ.

Денисенко підкреслив, що такі дії виходять за всі межі людяності, усіх моральних норм. Разом з тим, за інформацією посадовця, Росія уже намагалась здійснити цинічну евакуацію населення на свої території і територію Білорусі, але поки що жоден українець на таке не погодився. "Це вкотре говорить про велику гордість і силу нашого народу", – підсумував Вадим Денисенко.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!