Трамп vs Гейлі

Так, демократи також визначалися зі своїм кандидатом і так, хтось хоче становити чинному президенту конкуренцію. Водночас Ніккі Гейлі не планує зніматися з перегонів як це зробив Рон Десантіс після Айови.

Читайте також Існує сценарій поразки Заходу у війні: як його не допустити

Історія президентських виборів наступна: кожний кандидат, який переміг у перших двох штатах завжди отримував номінацію. Ще ніколи не було так, що ти переміг в Айові та Нью-Гемпширі, а не отримав номінації.

Саме тому Дональд Трамп вже зараз агітує Республіканську партію об'єднатися навколо нього. Гейлі говорить що "висунення Трампа – це перемога Байдена і президентство Камали Гарріс".

Ми ще побачимо з'ясування особистих стосунків між Трампом і Гейлі. Це вже почалося. Після закриття дільниць він назвав її delusional ("та, що марить"), "самозванкою", яку він "так сильно побив".

Тенденція проглядається наступна:

  • Трамп буде перемагати й далі;
  • Гейлі буде набирати голоси і привчати своєю участю до себе республіканців;
  • потім своє слово скажуть суди, де розглядаються справи проти Трампа.

Обвинувальний вердикт по справі 6 січня та підтвердження легітимності не включення Трампа в списки для голосування можуть гарантувати Гейлі номінацію та, можливо, навіть перемогу у виборах президента. Гейлі потрібен "чорний лебедь" який зараз плаває в залах суду.