Про це повідомляє Deutsche Welle.

Читайте також: Дружина принца Кентського вибачилась за расистський аксесуар на прийомі з Меган Маркл

Керівництво фракції правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" в Бундестазі у понеділок, 8 січня, одноголосно підтримало рішення оголосити догану депутатові Єнсу Маєру за расистський твіт, про це повідомив речник президії партії.

Варто зазначити, що кілька днів тому на сторінці Єнса Маєра в Twitter з'явився допис, який містив образу на адресу сина німецького тенісиста Бориса Беккера – Ноа. У твіті Ноа Беккера названо "напівнегром". Допис стосувався інтерв’ю, в якому Беккер зазначив, що, на його думку, у порівнянні з Парижем чи Лондоном, Берлін є доволі "білим" містом. Він розповів, що зазнавав нападів та образ через свій темний колір шкіри.

Маєр на засіданні керівництва фракції запевняв, що твіт написав співробітник, якого він вже звільнив. Він заявив, що шкодує через цей випадок, і попросив вибачення у Ноа Беккера, керівництва та членів партії. Маєр, який належить до правонаціоналістичного крила партії, стверджує, що цей твіт не відповідає його переконанням.

Читайте також: У Швеції політик назвав мусульман "не зовсім людьми"

Раніше адвокат Ноа Беккера повідомив, що його клієнт подав до суду на Маєра за образу. Батько Ноа – легенда тенісу Борис Беккер – висловив сумнів, що твіт написав не Маєр, зазначивши, що такі дії притаманні правопопулістам. У статті для видання Welt am Sonntag він закликав до активної боротьби з расизмом та нетерпимості до його проявів.