Для нашої команди пріоритетом є наш глядач, а думка українців – найважливішою. Тому стріму на нашому ютубі не буде.

Цікаво Чому Кац небезпечний для України: ексклюзивний розбір від "Загону Кіноманів"

Коментар Олексія Печія

З Максимом Кацом мав поспілкуватися ведучий 24 каналу Олексій Печій, який пояснив, що запланований стрім не мав на меті показати нібито "хороших рускіх", а якраз навпаки. Ведучий зазначив, що саме тому в анонсі словосполучення так само було взяте у лапки.

Печій подякував усім українцям, які не залишилися осторонь та висловили свою думку щодо запланованого стріму, Каца і росіян загалом.

Якою була мета стріму

Олексій Печій зазначив, що зараз в Україні й досі, на жаль, є досить велика кількість прихильників так званого "російського ліберала". Тому ведучий підкреслив, що його метою було показати іншу сторону Каца.

Під час цієї запланованої розмови моєю метою було вивести Максима Каца на ті самі шовіністичні тези, які він доволі вдало маскує за образом такого собі інтелектуала. Нагадати йому, що його модель "хорошого русского міра" – це результат вбивства української еліти, яке ми знаємо як "Розстріляне відродження",
– наголосив Печій.

Крім того, ведучий зазначив, що в Україні ще досі є люди, які впевнені, що у війні винен лише Путін, а не ті росіяни, у яких досі є імперіалістичні настрої. Цей відсоток малий, однак він, на жаль, є.

І головне – Печій зазначив, що хотів вустами Каца сказати, що "хороших рускіх" немає – є лише ті, які підлаштовуються під нашу перемогу. Як зазначив ведучий, так званий "ліберал" працює у призовній комісії окупаційної армії, тому "хорошим" точно бути не може.

Пояснення Олексія Печія про мету запланованого стріму з Кацом: дивіться відео