Аналогічне повідомлення американське посольство публікувало і на початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов.

Зауважте Король – голий: у Росії почалися незворотні процеси руйнування путінського режиму

"Ми на порозі великих подій в Росії"

Крім того, у період загострення бойових дій на фронті у липні минулого року, посольство США також закликало своїх громадян лишити територію країни-агресорки.

Так, зараз також очікується загострення на полі бою, тому відомство й опублікувало відповідне повідомлення. Ба більше, ситуація погіршується й через зовнішню та внутрішньополітичну кон'юктуру в Росії.

У Кремлі починають шукати відповідь на 2 одвічних питання: хто винен і що робити. Ці питання потроху стають на порядок денний у країні-агресорці.

Тож чекаємо, ми на порозі великих подій всередині Росії,
– зауважив військовий експерт.

На його думку, саме такий висновок можна зробити з огляду на ситуацію в Росії – "між вежами Кремля починається велика турбулентність".

Жданов прокоментував заклик про виїзд іноземців з Росії: дивіться відео

Які ще країни закликали своїх громадян виїхати з Росії

  • Низка провідних країн світу рекомендує своїм громадянам покинути Білорусь та Росію. Нещодавно до них доєдналась і Канада.
  • Канадців закликають не їздити туди "через ризик свавільного застосування місцевих законів і збройного конфлікту між Росією та Україною". Громадянам Канади рекомендують покинути Білорусь комерційним транспортом.
  • Ба більше, Франція також закликала своїх громадян не відвідувати Білорусь. У МЗС країни зазначили, що через збройний наступ, який Росія розпочала в Україні, та закриття білоруського повітряного простору, поїздки до Білорусі офіційно не рекомендуються.
  • У відомстві додали, що в разі необхідності пасажири, які прибувають повітряним транспортом, повинні звернутися за виїзною візою до Міністерства внутрішніх справ Білорусі.
  • ЗМІ також повідомляли, що Бразилія закликає своїх громадян негайно виїхати з Білорусі та Росії, однак офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.