На честь ювілею – на перший день-відкриття з’їхались попередні учасники різних країн. Від нас були Віталій Козловський, Джамала, Іван Березовський, «Пающие труси» та Іріс. Заспівали разом та продемонстрували, якими вони стали після участі у цьому конкурсі.

А от Ваня Дорн, який кілька років тому під російським прапором та ще у складі гурту «Пара Нормальних», також змагався за головні призи, - тепер виступає на правах ведучого. У напарниці нашому Іваному дісталась Ксюша Собчак.

На ювілей організатори обіцяють купу сюрпризів, зокрема, зіркових. Але все ж таки нехай увага буде прикута до цьогорічних конкурсантів.

Цього року від України поїхали: майстер пісенно-жартівливої сатири фабриканець Коля Серга та Маша Собко, яку також виховували «ТВ-шоу» («Шанс», «Україна сльозам не вірить»).

Другий день фестивалю ознаменувався, як «міжнародний хіт». Та поки за лаштунками конкурсанти нервували та гризли собі нігті, першими виступали вже досвідченні співуни.

Одні досить гармонійно виспівували світові шлягери, інші не дуже. Наприклад, Валерій Леонтьєв заспівав та затанцював хіт минулого літа «Pap americano» і мав дещо кумедний вигляд, на відміну від Білана, який зазіхнувся на Стінгову «Shape of my heart», і виглядав досить солідно.

Нарешті, після спроб показати, що наші нічим не гірші (у деяких випадках це не вийшло) світових зірок, на сцену по черзі виходили конкурсанти-2011.

Розпочну з того, що прописані жарти чергової пари ведучих – були на рівні плінтуса. Щодо самих учасників – яскравих цього року дуже мало. Журі не скупиться на оцінки, але іноді бувають і розбіжності у думках. Наприклад, конкурсантам з Польші – усі поставили «9», лише Фадєєв «11» та «10» Костя Меладзе.

Після виступу нашої Маши Собко замайоріли одинадцяти. В результаті вона зараз на другому місці. На один бал її випередив американець Джейден Фелдер.

Добре виглядав учасник з Росії, але журі не оцінило. Фешн-хітом сцени стали червоні штани на чоловіках. Спочатку російський «Грізлі», потім колега з Білорусі, а ще у Бразилії носять червоне.

Останнім виступав ще один наш учасник Коля Серга. Постібався хлопець з музикантами, але ж він ще до початку заявляв, що на відміну від інших, він чесно говорить, що не вміє співати. Жарти оцінили лише один з братів Меладзе.

Далі буде.

Фото:

http://tochka.net

http://newwavestars.com