Технологія Face ID (функція розпізнавання облич – "24"), якою оснащений новий iPhone Х, є зручною для користувачів, однак, на думку слідчих, вона може гальмувати процес правосуддя, пише MacDailyNews із посиланням на WTOP.

Читайте також: Захмарні ціни на нові iPhone: блогер пояснив, чому Apple пішла на такий крок

"Сканер Face ID в iPhone X суттєво ускладнює нашу роботу", – прокоментував детектив відділу судово-медичної експертизи округу Ферфак Джейсон Фрідман. Найбільша проблема, за його словами, – це найновіша операційна система IOS 11. "Ми (правоохоронні орагани США – "24") припускали, що вона перешкоджатиме процесу отримання даних", – додав поліцейський.

За останні декілька тижнів у нас були випадки із запароленими iPhone 6S та iPhone 7, коли ми не змогли отримати важливу інформацію з мобільного телефона. (...) Незрозуміло, як нова технологія розпізнавання облич гальмуватиме робочий процес, але, як стверджують судово-медичні аналітики, поки немає ніякого способу для отримання доступу до зашифрованої операційної системи, яка буде поширена на смартфонах у наступні декілька місяців,
– зауважив Фрідман.

Читайте також: Всі iPhone 7 перетворилися у гарбуз: у мережі посміялися над презентацією Apple

Нагадаємо, 12 вересня 2017 року компанія Apple офіційно представила цілу лінійку своїх нових продуктів. Виробники презентували одразу три нові моделі iPhone – iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X, а також Apple Watch Series 3 та Apple TV 4K.