Звірям звели просторі вольєри зі скляними отворами та штучними водоймами. Експозицію назвали "Земля вовків та ведмедів". Благодійну допомогу на будівництво а це двадцять із половиною мільйонів гривень надала корпорація ROSHEN.

Сюди приходять люди. Вони живуть у цьому місті і вони повинні радіти тому, що їх оточує. Цей проект український. Ми проїхались кількома місцями, де побудували нові вольєри в Європі, і вирішили взяти це до уваги при будівництві тут, щоб це буде актуальним на сьогоднішній день,
сказав президент корпорації ROSHEN В’ячеслав Москалевський.

Місцева влада та керівництво зоопарку розраховують, що нова експозиція буде цікавою не тільки черкаським дітям, а й привабить до міста нових туристів.

"Я хочу, щоб з усієї області і з усієї країни їхали до нашого зоопарку, бо я вважаю, що наш зоопарк є одним із найкращих в Україні", зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

"Все для того, щоб побачити диких тварин в зоопарку. Це справді унікальне місце, унікальний спосіб спілкування з природою", пояснив директор черкаського зоопарку Євгеній Ван.

А ще для дітей тут збудували спеціальний майданчик такий собі лабіринт. Аналогів черкаського зоопарку в Україні ще немає. Усього за 2016 рік Корпорація "Рошен" реалізувала благодійних проектів на 200 мільйонів гривень.