Три роки тому саме на цьому мастерсі суперники зустрічали у досі єдиному очному протистоянні, тоді перемога була за представником чорного континенту.

Статись ще одній сенсації не судилось, в активі другої ракетки світу - три брейки і жодного втраченого очка на власній подачі та ще й 6 ейсів на додачу. Відтак, 6:4, 6:2, на шляху до півфіналу серб не віддав суперникам ще жодної партії.

Без втрат дістався четвірки найкращих і майбутній суперник Джоко - нині єдина надія місцевої публіки Марді Фіш. Перемоги над Гаске та дель Потро - зовсім не випадковість, довів американець міряючись силами із Давідом Феррером. Зустріч тривала лише годину і двадцять дві хвилини і закінчилась із рахунком 7:5, 6:2 на користь господаря кортів.

Не за горами фінал і у жіночому розряді, де із дистанції зійшла друга ракетка світу Кім Клійстерс. У протистоянні, де суперниці не виблискували на власній подачі, сильнішою виявилась Вікторія Азаренко. Двічі по 6:3. За фінальну путівку білоруска побореться із Вірою Звонарьовою.
Росіянка залишила за бортом змагань польгу Агнешку Радванску – 7:5, 6:3.