Велика Британія нещодавно вийшла з ЄС, і були заяви, що британська економіка не витримає зараз карантину, тому його не хотіли вводити до останнього. Про це в ефірі програми "Ранок на 24 каналі" розповіла жителька країни Ганна Цапик.

До слова У Британії 20 тисяч людей добровільно заразяться коронавірусом, щоб розробити вакцину

За її словами, карантин не жорстокий, лише в магазинах можна зустріти людей в масках. Жителям дозволяють вигулювати собак, виходити на ранкову пробіжку, і паніки не відчувається.

У інформаційному просторі тему коронавірусу висвітлюють мало. Якщо вона зараз є на просторах інтернету, то в жартівливій формі у картинках,
– пояснила Ганна Цапик.

Вона додала, що лише зараз починають обговорювати тему коронавірусу через зараження принца Чарльза.

Довідка. Днями 71-річний принц Чарльз зробив тест на коронавірус, який виявився позитивним. Відомо, що 93-річна королева Єлизавета самоізолювалась, адже бачилась з ним 9 березеня, і на час карантину оселилась у своєму маєтку у Віндзорі.

"Британці дуже люблять своїх монархів. Багато повідомлень, що принц Чарльз спілкувався у березні з королевою Єлизаветою. Наразі повідомляють, що він в доброму стані і в нього легка форма коронавірусу", – зазначила українка.

Деталі карантину у Великій Британії: дивіться відео


Перелік країн, у яких діє комендантська година у зв'язку з пандемією коронавірусу / Інфографіка 24 каналу