30-річний український прокурор народився у Львові.

Навчався на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, який у 2006-му році закінчив з відзнакою, отримавши кваліфікацію магістра права.

Одразу після закінчення вишу став працювати в органах прокуратури Київської області, зокрема, працював на посадах помічника, старшого помічника та старшого прокурора прокуратури Києво-Святошинського району.

Після Євромайдану Холодницький встиг попрацювати старшим помічником першого заступника одразу двох генеральних прокурорів: Олега Махніцького та Віталія Яреми.

На цій посаді новопризначений антикорупційний прокурор протримався з березня по грудень 2014-го.

Дивіться також: Наскільки "чисті" кандидати на антикорупційного прокурора

22 грудня 2014 року Назар Холодницький був призначений першим заступником прокурора Автономної Республіки Крим, яку після окупації Російською Федерацією передислоковано до міста Києва.

За посаду голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницький заочно змагався зі ще одним вихідцем зі Львова, прокурорм-"кіборгом", який захищав Донецький аеропорт, Максимом Грищуком.

30 листопада генпрокурор Віктор Шокін своїм наказом призначив на новостворену посаду антикорупційного прокурора Назара Холодницького.

До слова, новопризначений антикорупційний прокурор є активним користувачем соціальних мереж. На його сторінці у Facebook вже почали з'являтись повідомлення з привітаннями від друзів та знайомих.