При цьому будівлі Верховної Ради та Ради Міністрів залишаються контрольованими людьми зі зброєю.

Новообраний глава уряду Сергій Аксьонов вже годує кримчан обіцянками про "покращення" в економічній та соціальній сфері. Зокрема, Крим чекає на фінансову допомогу від Росії.

Утім, ніхто з керівництва Криму не може пояснити, що за люди у військовій формі контролюють державні установи.

Черговим об’єктом, який був взятий під охорону цих військових, стала Державна телерадіокомпанія на вулиці Студенській в Сімферополі.

Кілька десятків озброєних людей у військовій формі контролюють аеропорт Сімферополя. На них немає ніяких розпізнавальних знаків, вони вільно пересуваються територією навколо аеропорту. Разом з ними патрулюють люди в цивільному з георгіївськими стрічками на одязі. Вони стверджують, що охороняють громадський спокій.

Тим часом Держприкордонслужба повідомляє про десяток російських військових вертольотів, які незаконно перетнули державний кордон України з Керченського напрямку.

А у Балаклаві російські морські піхотинці взялися блокувати прикордонну частину. Близько 30 озброєних осіб на чотирьох автомобілях прибули до Севастопольського загону морської охорони. Вони розташувалися перед КПП та оточили всі підступи. На висотах навколо загону розміщені снайпери.

Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримських татар, які не визнають новий уряд Криму, закликав російських військових піти з півострова та повернутися у свої гарнізони.

Ситуацію на українському півострові вже сьогодні-завтра може розглянути Рада Безпеки ООН. Відповідний запит від України надійшов до Литви, яка сьогодні головує в Радбезі.