Столиця зустрічатиме 2019 рік одразу на двох головних історичних площах столиці: Софійській і Контрактовій. Вулиця Петра Сагайдачного вже зараз заворожує святкувальників дивовижними звірами, створеними за мотивами художниці Марії Приймаченко. Відтак, усім охочим знайдеться місце, щоб у юрбі киян і гостей столиці під удари дзвонів, дитячі вистави й запашні традиційні смаколики проводжати рік минулий.

За будь-якої погоди зігрітися й почастуватися можна буде в теплих фуд-кортах з улюбленими стравами української кухні, зігріваючими напоями та ласощами для дітей.

Залишити собі гарне нагадування про свято допоможуть десятки стильних фотозон, а прибуття святого Миколая Дніпром на човні змусить повірити в казку навіть дорослих.

Ялинку-красуню прикрашатимуть тисячі іграшок, а також яскраве й прекрасне північне сяйво з "колайдера". Атмосферу свята доповнить запальна розважальна програма за участю вітчизняних зірок і молодих виконавців.

Оскільки на Подолі дійство розпочнеться раніше, ніж на Софійській площі, охочі можуть за один вечір відвідати обидва новорічних містечка. А щоб не послизнутись, піднімаючись Андріївським узвозом, краще буде піднятися до Михайлівської площі за допомогою прикрашеного бантом фунікулера, насолоджуючись захоплюючим краєвидом вечірнього Києва.

Бажаємо вам незабутніх свят у теплій компанії найрідніших людей!

Інформаційна довідка:

Компанія Nemiroff була заснована в 1872 році. Сьогодні це провідний світовий виробник алкоголю в Україні і один з лідерів глобального ринку, відомий у 80-ти країнах. Близько 40% всієї експортованої з України горілки – виробництва Nemiroff.