Люди зібралися в таких містах, як Атланта, Вашингтон і Нью-Йорк. Три дні поспіль активісти виступають проти агресії держави-окупантки.

Зверніть увагу У Білорусі планують акцію проти війни з Україною

Настав час сказати "ні"

Одна із протестувальниць розповіла, що останні 3 ночі не спала, як і її друзі в Україні. Адже вони виготовляють саморобні бомби, аби зупиняти російські танки.

Я вважаю, що зараз весь світ має об'єднатися. Зараз настав час сказати "ні" і зупинити одну людину, яка тримає в страху весь світ,
– сказала активістка.

У центрі Атланти десятки людей зібралися на мітинг "Стій з Україною". Люди одягнулися в синьо-жовті кольори українського прапора, а інші несли таблички з написами "Моліться за Україну" та "Українці єднайтеся!" під час виконання гімну нашої держави.


Протести в Нью-Йорку / Фото Лідії Томків


Сотні людей підтримують Україну / Фото Лідії Томків

Україна потребує підтримки світу

До акцій долучилися не тільки ті, хто мають рідних чи знайомих в Україні. Один із протестувальників пояснив, що приєднався, бо Україна потребує підтримки світу.

"Наші лідери роблять недостатньо. Я тут, щоб продемонструвати підтримку уряду США, НАТО та всіх союзників України щодо подальших дій", – сказав він.

Акції пройшли і у Вашингтоні. Натовп влаштував демонстрацію перед Білим домом. Протестувальники підіймали українські прапори або накидали їх на плечі, скандуючи "Зупиніть Путіна".

США підтримують Україну

На підтримку України по всій державі будівлі засвітилися синім і жовтим світлом. Серед них були Нью-Йорк і Колорадо, а також ратуша Атланти.

"Ми пишаємося тим, що розміщуємо кольори українського прапора на наш Капітолій, продовжуючи підтримувати та молитися за хоробрих людей України в цей темний час", – сказав губернатор Колорадо Джаред Поліс.

Читайте також Голлівудська зірка з України Іванка Сахно вийшла на протести в Нью-Йорку: "Україну бомблять"

Нагадаємо, що для того, аби підтримати Україну, на акції протесту вийшли жителі Норвегії, Швейцарії, Туреччини, Чехії, Ізраїлю, Німеччини, Франції і навіть Росії.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини